Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja!

Jakiś czas temu natknęłam się na prowokujący do myślenia wpis na temat tego, jak wybrać odpowiednią lokalizację dla swojego nowego biura autorstwa www.squarefoot.com. Dla mnie osobiście dwa najważniejsze czynniki to łatwy dojazd do pracy i położenie w tętniącej życiem i ruchliwej okolicy, gdzie wokół mnie znajdują się liczne sklepy.

Z perspektywy pracodawcy zgadzam się jednak, że cena powierzchni biurowej i bliskość klientów są również bardzo ważnymi czynnikami do rozważenia. Na szczęście zawsze pracowałem w miejscach, które spełniały wszystkie te warunki, które zostały opisane w tym poście. Dzięki temu moje morale w pracy utrzymuje się na wysokim poziomie. Bazując na własnych doświadczeniach, naprawdę wierzę, że lokalizacja biura ma bezpośredni wpływ na wydajność pracownika. Jak już wspomniałem, bezproblemowy dojazd do pracy i popularna lokalizacja to dla mnie zawsze dodatkowy atut.

W artykule, punkt dotyczący niektórych firm wybierających swoją lokalizację, aby wzmocnić i być w zgodzie ze swoją marką jest dość interesujący. To zdecydowanie ma sens teraz, ponieważ agencja marketingowa używam do wcześniej pracy dla znajdują się na Tottenham Court Road, gdzie istnieje wiele innych popularnych agencji marketingowych znajdują się również. Ta lokalizacja jest w rzeczywistości otoczona przez szeroki zakres pubów i restauracji dla kolegów do towarzystwa w, co ma sens, ponieważ istnieje wiele towarzyskich zaangażowanych w branży marketingowej. Podobnie, kilka instytutów finansowych znajdują się w Canary Wharf, który jest powszechnie znany jako znacznie zamożnej okolicy. W końcu jest on zwykle identyfikowany jako jeden z największych ośrodków finansowych Londynu.

Ogólnie rzecz biorąc, lepiej rozumiem, o jakich czynnikach należy pamiętać, jeśli kiedykolwiek zdecyduję się na założenie własnego biznesu. W tej chwili siedziba Calibre Office Furniture znajduje się na Bromely High Street. Nie tylko mamy fantastyczne centrum handlowe w pobliżu, ale jesteśmy naprzeciwko stacji kolejowej, co czyni go bardzo wygodnym dla pracowników takich jak ja.