Korzyści z oferowania pracownikom zniżek na terapie holistyczne

Przedsiębiorstwa muszą dbać o swoich pracowników - to prosty fakt. Stawianie zdrowia i dobrego samopoczucia pracowników na pierwszym miejscu oznacza, że Ci na nich zależy, a to podnosi morale i poczucie przynależności. Kiedy pracownik czuje się w ten sposób, jest o wiele bardziej skłonny do zrobienia dodatkowej mili dla firmy i zawsze będzie bardziej wydajny.

Jest wiele sposobów na dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie, ale coraz więcej firm wychodzi poza biurko i myśli o terapiach holistycznych. Mówimy tu o takich rzeczach, jak masaże z rabatem, refleksologia, indiańskie masaże głowy i inne terapie ukierunkowane na obniżenie poziomu stresu i problemów z układem mięśniowo-szkieletowym.
Czy wiesz, że stres zwiększa ryzyko chorób serca, a tym samym ataku serca?

Terapie holistyczne mogą obniżyć ciśnienie krwi, pomóc w zwalczaniu przewlekłego bólu, zmniejszyć napięcie mięśni, głęboko zrelaksować umysł i pomóc zredukować stres, by wymienić tylko kilka korzyści.

Mając to na uwadze, firmy decydują się na wyposażenie biur w niesamowite meble biurowe, które zapewniają wsparcie i wygodę, a także pozwalają pracownikom na relaks z dala od fotela biurowego.
Korzyści są dalekosiężne, a wzrost morale jest z pewnością mile widzianym efektem ubocznym!

Czy Twoje miejsce pracy oferuje terapie holistyczne, bezpłatne lub ze zniżką? Jeśli już z nich korzystałeś, podziel się z nami swoimi doświadczeniami.